Rada Stowarzyszenia

Reprezentacja naszego oddziału uczestniczyła w „Radzie Stowarzyszenia”, która odbyła się we Wrocławiu.

Reprezentacja naszego oddziału /U. Filipowicz; J. Nawara; K. Piechota; J. Izak-Bialikiewicz; I. Pietraszewska; P. Furlaga; K. Zawalonka; P. Kania/ uczestniczyła w „Radzie Stowarzyszenia”, która odbyła się we Wrocławiu.

Swoje wystąpienia mieli:

- Katarzyna Piechota w temacie „Zasad etyki członka OSPS BHP”,

- Iwona Pietraszewska na temat komunikacji OSPS BHP za pomocą strony www. Iwona prowadzi oficjalną stronę ZG OSPS BHP i Oddziału krakowskiego,

- Józef Nawara w zakresie propozycji zmian statutowych polegających na likwidacji sądów koleżeńskich, których zadania mają przejąć komisje rewizyjne,

- Urszula Filipowicz podzieliła się swoimi uwagami o OSPS BHP jako nowy członek naszej organizacji,

- Paweł Kania w bloku zasadności zmian statutowych, strategii zarządzania wizerunkiem i działań aktywizujących członków.

Za aktywność w 2021 roku razem z 12-stoma innymi oddziałami otrzymaliśmy w nagrodę od Zarządu Głównego OSPS BHP roulap z najnowszym logo. Było nam bardzo miło być w gronie najaktywniejszych oddziałów.

Linki do relacji z FB ZG OSPS BHP: