Społecznik 2022 w OSPS BHP Kraków

Zarząd Oddziału OSPS BHP w Krakowie podjął decyzję o wyborze kandydatów w Plebiscycie do tytułu „Społecznika 2022 w OSPS BHP Kraków”.

Nominowani zostali:

Urszula Filipowicz

Za przygotowanie i sfinansowanie z własnych środków części artystycznej spotkania sprawozdawczego Oddziału OSPS BHP w Krakowie w dniu 08.04.2022 r.

Urszula zrobiła nam wielką niespodziankę, do końca nie zdradzając przygotowanej atrakcji.

Przed każdym spotkaniem stara się pomóc, doradzić i przekazać swoje rozliczne kontakty.

Urszula dołączyła do nas w marcu 2021 roku.

Sara Kowalczyk

Za muzyczną oprawę naszych spotkań w charakterze DJ. Sara zgłosiła się na ochotnika do pełnienia tego zadania, robi to z pasją i zaangażowaniem.

Sara prowadzi zajęcia pilotażowe w ramach Akademii Małego Ratownika, promując tym sposobem nasz Oddział.

Sara przygotowała grafikę naszych pięciu ulotek promujących wydarzenia 2022 roku. Była to Jej samodzielna inicjatywa. Efekty widzieliśmy podczas Rady Stowarzyszenia w Krakowie w dniu 02.12.2022 r.

Sara dołączyła do nas w czerwcu 2022 roku.

Bogdan Pietrzyk

Bogdan w marcu 2022 r. przygotował dla nas i poprowadził zajęcia na strzelnicy w Myślenicach. W dwóch grupach mogliśmy poznać strzelectwo z broni krótkiej. Mamy obiecane kolejne zajęcia z broni długiej.

Dzięki pomocy Bogdana mogliśmy uczestniczyć w zwiedzani Zamku Królewskiego na Wawelu po zakończeniu Rady Stowarzyszenia.

Bogdan realizował dla nas obsługę fotograficzną części spotkań.

Bogdan dołączył do nas we wrześniu 2015 roku.

Bardzo prosimy o Wasze głosy na Nominowanych.

Dla nas Wszyscy są wygrani, ale wybierzmy Laureata tego Plebiscytu.