Spotkanie z Wojewodą Małopolski

Zarząd OSPSBHP Oddział Kraków spotkał się z Wojewodą Małopolskim, Krzysztof Jan Klęczar, aby podziękować za uroczyste otwarcie II Małopolskiego Kongresu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia. Była to również świetna okazja do rozmowy o dalszej współpracy oraz nowych inicjatywach, które mogą wspierać rozwój kultury bezpieczeństwa w naszym regionie. Podczas spotkania zaprosiliśmy Pana Wojewodę do udziału w III Małopolskim Kongresie, który już zaczynamy planować. Cieszymy się na kontynuację dialogu i kolejne wspólne działania.


Zarząd OSPSBHP Oddział Kraków spotkał się z Wojewodą Małopolskim, Krzysztof Jan Klęczar, aby podziękować za uroczyste otwarcie II Małopolskiego Kongresu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia.

Była to również świetna okazja do rozmowy o dalszej współpracy oraz nowych inicjatywach, które mogą wspierać rozwój kultury bezpieczeństwa w naszym regionie.

Podczas spotkania zaprosiliśmy Pana Wojewodę do udziału w III Małopolskim Kongresie, który już zaczynamy planować. Cieszymy się na kontynuację dialogu i kolejne wspólne działania.