Spotkanie z Wojewodą Małopolski
Zarząd OSPSBHP Oddział Kraków spotkał się z Wojewodą Małopolskim, Krzysztof Jan Klęczar, aby podziękować za uroczyste otwarcie II Małopolskiego Kongresu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia.
Była to również świetna okazja do rozmowy o dalszej współpracy oraz nowych inicjatywach, które mogą wspierać rozwój kultury bezpieczeństwa w naszym regionie.
Podczas spotkania zaprosiliśmy Pana Wojewodę do udziału w III Małopolskim Kongresie, który już zaczynamy planować. Cieszymy się na kontynuację dialogu i kolejne wspólne działania.
Zarząd OSPSBHP Oddział Kraków spotkał się z Wojewodą Małopolskim, Krzysztof Jan Klęczar, aby podziękować za uroczyste otwarcie II Małopolskiego Kongresu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia.
Była to również świetna okazja do rozmowy o dalszej współpracy oraz nowych inicjatywach, które mogą wspierać rozwój kultury bezpieczeństwa w naszym regionie.
Podczas spotkania zaprosiliśmy Pana Wojewodę do udziału w III Małopolskim Kongresie, który już zaczynamy planować. Cieszymy się na kontynuację dialogu i kolejne wspólne działania.








.png)

.jpg)

.jpg)
.jpg)

.jpg)
.png)


