Jubileusz 30-lecia OSPS BHP

27 stycznia 2023 roku w Warszawie uczestniczyliśmy w uroczystościach 30-lecia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

Piękny jubileusz i równie piękne oraz profesjonalnie przygotowane wydarzenie. Dziękujemy ZG OSPS BHP za super organizację. Byliśmy dumni, że razem tworzymy tak wspaniałą organizację OSPS BHP.
Nasi przedstawiali uhonorowani odznaką „Zasłużony dla rozwoju OSPS BHP” to: Janusz Paździor; Waldemar Dudek; Eugeniusz Moryl i Paweł Kania.

Nasz Oddział został uhonorowany przez ZG OSPS BHP statuetką za działania na rzecz rozwoju OSPS BHP. To nagroda za 30 lat pracy Prezesów, Zarządów Oddziałów, Oddziałowych Komisji Rewizyjnych, Oddziałowych Sądów koleżeńskich i nas Wszystkich Członków OSPS BHP Oddział w Krakowie.
Obecny Zarząd Oddziału VIII kadencji OSPS BHP Kraków otrzymał podziękowania za zaangażowanie na rzecz rozwoju Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody dla laureatów na poziomie krajowym konkursu „Służba BHP – najlepszy doradca Pracodawcy”. Przedstawiciel naszego Oddziału Marcin Dudzik odebrał statuetkę za zajęcie II miejsca w 2022 roku.

Stanowiliśmy silną reprezentację podczas tego wydarzenia. Udało nam się zrobić kilka zbiorowych zdjęć, na których z nami jest Pani Katarzyna Łażewska-Hrycko - Główny Inspektor Pracy, Pani Elżbieta Bożejewicz – Prezes Zarządu Głównego OSPS BHP oraz Pan Jarosław Leśniewski - Zastępca Głównego Inspektora Pracy.

Jesteśmy w grupie najaktywniejszych Oddziałów. Bardzo dziękujemy za zauważenie naszej społecznej pracy.