VI Ogólnopolskie Forum Służby BHP

W dniach 11-12.09.2024 r. odbyło się VI Ogólnopolskiego Forum Służby BHP „Cyfryzacja w Bezpieczeństwie Pracy” w Warszawie.


VI Ogólnopolskiego Forum Służby BHP „Cyfryzacja w Bezpieczeństwie Pracy”.

Podczas I dnia poruszone zostały kluczowe tematy, takie jak:

- nowoczesne narzędzia w szkoleniach BHP,

- czynniki psychospołeczne w pracy z platformami cyfrowymi oraz

- dobór środków ochrony indywidualnej

- sztuczna inteligencja.

Jesteśmy przekonani, że te tematy przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczestników, co z pewnością przełoży się na poprawę bezpieczeństwa w miejscach pracy.

 

II dnia odbyły się warsztaty, w których mieliśmy okazję zgłębić tematy takie jak:

- programy wspierające pracę służby BHP,

- nowoczesne narzędzia do szkoleń oraz

- dobór środków ochrony indywidualnej,

- umiejętność oceny ryzyka zawodowego podczas pracy w cyfrowych platformach pracy.

 

Dziękujemy Organizatorom oraz wszystkim Partnerom, Gościom i Prelegentom.