Walne zebranie Członków OSPS BHP

Przypominamy, że jutro 29.06.2021 r. przy ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4b, 31-979 Kraków - Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - Hala Widowiskowo - Sportowa o godzinie 15.00 w I-szym terminie, a w razie niewystarczającej frekwencji w II-gim terminie o godz. 15.30 odbędzie się sprawozdawczo –wyborcze Walne zebranie Członków OSPS BHP Oddział w Krakowie, na które serdecznie zapraszamy.

Dla ułatwienia poniżej przedstawiam uwagi do spotkania:

1.     Od godziny 14:00 będzie możliwość pobierania mandatów. Nie czekajmy na ostatnią chwilę z przybyciem na miejsce. Na sali zebrania powinniśmy być już o godz. 15:00

2.     Samochody parkujemy na parkingach znajdujących się przy Hali Widowiskowo – Sportowej „Suche Stawy”.

3.     Zabierzmy ze sobą piszące długopisy, tak aby nie pożyczać ich między sobą. Będzie trochę dokumentów do wypełnienia.

4.     Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z wytycznymi tj. numer mandatu to numer miejsca na sali zebrania.

5.     Na sale zebrania będą mogły wejść tylko osoby z mandatem wydany po podpisaniu się na liście obecności.

6.     Każdy uczestnik zebrania powinien posiadać własną ochronę ust i nosa / maseczkę/. Osoby, które nie będą ich posiadały otrzymają je przed wejściem na sale.

7.     Serwis kawowy rozpocznie swoją dzielność ok godz. 16:00 – będziemy mogli z niego skorzystać w ustalonych na zebraniu przerwach. Od samego początku każdy uczestnik będzie mógł pobrać butelkę wody do picia.

8.     Pomoc przy dotrzymaniu zasady DDM /obowiązkowa dezynfekcja dłoni, wydawanie maseczek i wskazanie miejsca na sali/ gwarantują:

- Justyna Bednarczyk

- Justyna Izak-Bialikiewicz

- Kazimierz Zawalonka

- Tomasz Palka

9.     Na zebraniu będziemy zbierali wolne datki na pogorzelców z Nowej Białej. To inicjatywa naszej kol. Justyny Bednarczyk i kol. Michała Fryźlewicza. Jako datek będzie można zakupić słoik miodu 500 ml w cenie minimalnej 25 PLN / sztukę. Ilość ograniczona. Dobrowolne, mniejsze i większe datki bardzo mile widziane. Całość zebranej kwoty przeznaczona zostanie na pomoc pogorzelcom. Chcemy pomóc, bo pożar miał miejsce na Podhalu, a tam działa Koło Nowy Targ OSPSBHP oddziału w Krakowie.

10.  Osoby, które chciały otrzymać Karty Członkowskie odbiorą je w przerwie zebrania.

11.  Całość zebrania utrwali na zdjęciach nasz kol. Bogdan Pietrzyk.
Tu gorąca prośba, abyśmy mogli sobie zrobić grupowe zdjęcie oddziału, przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Zapowiada się duża frekwencja. Obecność potwierdziło 100-120 osób.

12.  Chcemy, aby nasze zebranie było wzorem do naśladowania dla innych organizatorów podobnych wydarzeń w czasie pandemii. Jako Służba BHP powinniśmy pokazać bardzo dobrą i bezpieczną organizację.

13.  Na spotkaniu będzie Przedstawiciel ZG OSPSBHP zaproszony przez Prezesa Oddziału.

14.  Ze spotkania sporządzimy artykuł do ATEST – Ochrona Pracy.

15.  Stosujmy się do Komunikatów i zaleceń Prezesa Oddziału i Przewodniczącego Zebrania. To gwarantuje sprawną organizację Zebrania.

Podajemy też linki do lokalizacji miejsca zebrania:

Hala Widowiskowo - Sportowa Suche Stawy ( https://goo.gl/maps/rwEtE1zN8wieYiiS9 ) w Mapach Google

To ułatwi dojazd członkom spoza Krakowa.

video-1624905732 (1).mp4 2 MB MP4