the main ingenious schooling gourmet design and exquisite beauty can be the sign of breitling colt replica forum.high quality https://www.ylfactoryrolex.com/ online for sale in 2017.

Zarząd - Oddział w Krakowie

Zarząd



 

Zarząd Oddziału OSPS BHP w Krakowie


Prezes Zarządu Oddziału
Paweł Kania
pkania@osps-bhp.krakow.pl
tel. 606 679 428 

Wiceprezes Zarządu Oddziału  

Iwona Pietraszewska

ipietraszewska@osps-bhp.krakow.pl       

tel. 723 529 079                                  


             

 Wiceprezes Zarządu Oddziału  

 Paweł Furlaga  

 pfurlaga@osps-bhp.krakow.pl              

 tel. 517 443 012      


                   

Skarbnik Zarządu Oddziału 
 Sekretarz Zarządu Oddziału 

 

Justyna Izak-Bialikiewicz  
Katarzyna Piechota 
 
                 
tel. 609 475 717  

 

tel. 696 460 207  

 

 

 Członkowie Zarządu Oddziału 

 

Justyna Bednarczyk  
     Tomasz Talaga
        

jbednarczyk@osps-bhp.krakow.pl                

tel. 784 028 470          


          

  ttalaga@osps-bhp.krakow.pl                      

  tel. 602 782 383  


               
Maria Zasada       
Kazimierz Zawalonka
 
mzasada@osps-bhp.krakow.pl                                                   
 
 tel. 608 053 717  
tel. 728 576 573 
 

 

                                                   Członkowie  Komisji Rewizyjnej  Oddziału          

 

Mirosław Kucharski  - Przewodniczący
Bogdan Pietrzyk  
          
tel. 600 229 864  
             
 tel.  509 312 239
         
Piotr Podgórski
 
 
 

tel. 530 782 744          

 

 Członkowie Sądu Koleżeńskiego    

      

Józef Nawara  - Przewodniczący                                   
 Stanisław Kiełbowicz      
                                            
tel. 606 787 477                                    

 

 tel. 660 226 873          
                                                                

Kazimierz Zasada

 

tel. 660 407 361