Spotkanie noworoczne 2024

Relacja ze Spotkania Noworocznego OSPS BHP Oddział w Krakowie

Miejsce spotkania, czyli Kampus COMARCH, już na samym wstępie zrobiło wrażenie swoją nowoczesnością i inspirującym otoczeniem. Rejestracja rozpoczęła się o godzinie 8:30, a serwis kawowy z pączkami podarowanymi nam przez Pana Macieja Widlińskiego z Piekarni Piekiełko Pączki i Bajgle dostarczył energii na cały dzień.
Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości, oficjalnego przyjęcia nowych Członków zapisanych w 2023 roku i szkolenia z zakresu zmian w prawie pracy. Druga część szkolenia, po przerwie kawowej, zawierała także "pytania i odpowiedzi", co jeszcze bardziej wzbogaciło naszą wiedzę.

Moment wręczenia podziękowań za prace w 2023 roku dla najaktywniejszych oraz uhonorowanie "Najaktywniejszego Członka Oddziału" były istotnym elementem spotkania.

Najaktywniejsi odbierali podziękowania w trzech grupach.

III grupa aktywności, czyli 6 aktywności:
Michał Dworzak, Grzegorz Gruca, Magdalena Kuchta, Józef Orzeł, Piotr Podgórski, Małgorzata Tarczoń

II grupa aktywności, czyli 7 aktywności:
Ewa Chojnacka, Agnieszka Czoraj, Sebastian Kurek, Sylwia Piekarz, Elżbieta Rutkowska, Elżbieta Tarczoń

I grupa aktywności, czyli 8 aktywności:
Dariusz Dyda, Urszula Filipowicz, Sławomir Witek

Statuetkę za zwycięstwo w rankingu aktywności i tytuł „Najaktywniejszego Członka Oddziału 2023 roku” odebrał Paweł Tokarz.
Zwycięzca nagrodę i dyplom z podziękowaniem odebrał z rąk Okręgowego Inspektora Pracy Pana Józefa Bajdla i Prezesa Zarządu Oddziału OSPS BHP Oddział w Krakowie Pawła Kani.

Cieszymy się, że możemy być częścią tak aktywnego i zgranego zespołu.

Szczególne wyróżnienie za aktywność, wsparcie i zaangażowanie otrzymali Członkowie Zarządu Oddziału:

Za III miejsce – Justyna Bednarczyk ex aequo z Justyną Izak – Bialikiewicz
Za II miejsce – Iwona Pietraszewska
Za I miejsce – Kazimierz Zawalonka

To czwórka najaktywniejszych Członków Zarządu Oddziału.

Działalność Zarządu Oddziału za 2023 rok oraz prezentacja planów na 2024 rok były momentem refleksji i inspiracji do nowych działań. Prezes Zarządu Oddziału OSPS BHP przedstawił zebranym całość działań, którymi żył Nasz Oddział w 2023 roku.

Z ponad 90 osobami, które wzięły udział w spotkaniu, pokazaliśmy, że nasz Oddział to silna społeczność, gotowa na nowe wyzwania.

Jedność, wspólnota i zaangażowanie – to nasze wartości!
Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas.

Nie zabrakło oprawy fotograficznej wydarzenie, o które zadbała kol. Elżbieta Rutkowska.

Link do fotorelacji I.

Link do fotorelacji II.