Świąteczny koncert w Piwnicy Pod Baranami

"Rozrywka w naszych czasach lekarstwem na wszystko" z udziałem trzy pokoleniowego składu artystów Piwnicy Pod Baranami.

19 grudnia 2023 r. o godz. 17 w Piwnicy pod Baranami pojawili się członkowie wraz z sympatykami stowarzyszenia.

Wybór miejsca nie był przypadkowy — Piwnica Pod Baranami to jedno z kultowych miejsc na mapie Krakowa, gdzie każdy miłośnik historii, muzyki i teatru znajdzie coś dla siebie.

Tłumnie zgromadzona publiczność, wiwatując, powitał artystów okrzykami pełnymi radości i zachwytu.

Podczas wtorkowego koncertu pod nazwą: "Rozrywka w naszych czasach lekarstwem na wszystko" z udziałem trzypokoleniowego składu artystów Piwnicy Pod Baranami, na estradzie pojawili się Tamara Kalinowska, Ola Maurer, Kamila Klimczak, Tadeusz Kwinta, Rafał Jędrzejczyk, Jakub Zuckerman.

Oprawę muzyczną zapewnili muzycy: Agata Półtorak, Michał Półtorak, Jerzy Odrowąż-Wysocki, Paweł Kuźmicz, Paweł Pierzchała.

Uczestnicy mieli możliwość usłyszenia najpiękniejszych pieśni kompozytorów "piwnicznych”.